FURNITURE / Tables / Games table 7325330

nr 732 5330

GAMES TABLE

oak, length: 93, width: 46, height: 78, wear, damages.

Ek, längd: 93, djup: 46, höjd: 78

Condition: slitage, skador

300

SEK 450

Monday December 19 2011
at 18:30:37