ART / Lithographs / Litograph in colors 15527107
nr 1552 7107
LITOGRAPH IN COLORS
Björn Lindrot, Utsikt från fönstret. Signed, numbered 79/300. Litograph in colors, Image dimensions: 46x38 cm, outer dimensions including frame: 64x53,
Björn Lindrot, Utsikt från fönstret. Signerad, numrerad 79/300. Färglitografi, bildmått: 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x53 cm
SEK 100
Monday July 17 2023
at 19:24:29
17/7 19:15:47