KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16358434
nr 1635 8434
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Landskap med rådjur. Signerad, daterad 1963. Akvarell, bildmått: 23x25 cm, yttermått inklusive ram: 41x42 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:46:32
10/8 06:29:28
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg