KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12824435

nr 1282 4435

Oidentifierad konstnär. Stående kvinna. Otydlig signatur, Paris tidigt 1900-tal. Olja på duk, 81x40 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:29:09