KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003262
nr 1700 3262
Daniel Ihly
(1854-1910), Schweiz
Oljemålning, Familj vid stuga. Signerad, olja på duk, 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Daniel Ihly, bildkonstnär född 1854, död 1910.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:33:57
12/5 18:55:17