ART / Lithographs / Litograph in colors 14419357
nr 1441 9357
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Tristan Da Cunha. Signerad ej numrerad, 1977. Litograph in colors, Image dimensions: 47x60, outer dimensions including frame: 63x50 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Tristan Da Cunha. Signerad ej numrerad, 1977. Färglitografi, bildmått: 47x60, yttermått inklusive ram: 63x50 cm
SEK 150
Monday January 10 2022
at 20:19:38
8/1 11:59:37
100 kr
10/1 20:14:38
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson