MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 4183357
*
nr 418 3357
Fåtölj
Bruno Mathsson, Jetson
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juli 2006
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/6 12:22:49
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathson bruno mathsson bruno matsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar stol stolar svensk design
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
-
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50
*
Fåtölj
nr 418 3357
Fåtölj
Bruno Mathsson, Jetson
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 juli 2006 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/6 12:22:49 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathson bruno mathsson bruno matsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar stol stolar svensk design
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09 -
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57 -
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37 -
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:50



