ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13745223
nr 1374 5223
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Werner Pfeiffer (b. 1937), Germany. Färglitografi på spegelglas. Signed, numbered AP, inside measurements: 89x89 cm,
MIXED MEDIA, Färglitografi på spegelglas. Signerad, numrerad AP, ramens innermått: 89x89 cm
700
SEK 300
Monday January 25 2021
at 20:24:26
22/1 20:18:17