KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801049

nr 1280 1049

Sven Hellström

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Stockholm. Signerad, daterad 51. Olja på pannå, 26x33 cm

Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 20:06:51

1/10 15:43:24 1      Vinnande bud

Sven Hellström

Läs mer om Sven Hellström