ART / Lithographs / Litographs in colors 8146191
nr 814 6191
LITOGRAPHS IN COLORS
4 pcs. Sven Jonsson, 165/390, ca 40x50,
4 st. Sven Jonsson, 165/390, motivets mått: ca 40x50
3000
SEK 2200
Monday Mars 18 2013
at 19:21:49
1.500 kr
2.000 kr