KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694268

nr 1669 4268

Cecilia Haupt

(f. 1972), Sverige

Oljemålning, Landskap med träd. Signerad, daterad 202, a tergo, oramad. Olja på pannå, 20x20 cm

Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 december 2024
kl 18:08:09

Cecilia Haupt

Läs mer om Cecilia Haupt