KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413571
nr 1441 3571
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, porträtt. Olja på duk, 121x101cm, yttermått inklusive ram: 147x123cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
11.000 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:01:08
5.000 kr
8.200 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
6.200 kr (Budbetjänt)
6.400 kr
6.600 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
7.400 kr
7.600 kr (Budbetjänt)
7.800 kr
8.000 kr (Budbetjänt)
9.000 kr
8.800 kr
9.000 kr (Budbetjänt)
9.600 kr
9.800 kr
10.000 kr
10.500 kr