KONST / Litografier / Färglitografi 16123086
nr 1612 3086
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 228/260. Färglitografi, bildmått: 67x49 cm, yttermått inklusive ram: 80x63 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:55:41
14/4 07:23:39