KONST / Litografier / Färglitografi 16123086

nr 1612 3086

Lillan Michelin

(f. 1947), Sverige

Signerad, numrerad 228/260. Färglitografi, bildmått: 67x49 cm, yttermått inklusive ram: 80x63 cm

Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 april 2024
kl 18:55:41

14/4 07:23:39 1      Vinnande bud

Lillan Michelin

Läs mer om Lillan Michelin