ART / Lithographs / Litographs in colors 10515141
nr 1051 5141
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
2 pieces, signerad. Mona Huss Walin (b. 1944), Stockholmsmotiv, bladets mått: 55x42 + 70x50, 340/435 resp. 293/450, lösa blad.
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, signerad. Mona Huss Walin (f. 1944), Stockholmsmotiv, bladets mått: 55x42 + 70x50, 340/435 resp. 293/450
Condition: lösa blad
Mona Huss Walin, born 1944 in Stockholm, Swedish painter.
1000
SEK 2600
Monday August 22 2016
at 20:47:54
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.400 kr
6
1.600 kr
7
1.700 kr
6
1.800 kr
7
1.900 kr
8
2.000 kr
6
2.200 kr
7
2.400 kr
8
- Thema-auction
Aug 22
Stockholmsmotiv
Read more about Stockholmsmotiv
Mona Huss Walin
Read more about Mona Huss Walin