ART / Oil paintings / Oil painting 12009441
nr 1200 9441
OIL PAINTING
unidentified artist. Indoor picture, signed, 1890. Olja på duk36x55,
Oidentifierad konstnär. Interiör, signerad, 1890. Olja på duk36x55
600
SEK 150
Monday August 27 2018
at 18:31:39
25/8 18:11:54
100 kr
27/8 13:57:05