ART / Lithographs / Litograph in colors 7884078
nr 788 4078
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Lill Norén, Bukett, 38/325, subject size: 50x45,
Lill Norén, Bukett, 38/325, motivets mått: 50x45
700
SEK 100
Monday October 29 2012
at 19:06:09
25/10 07:35:33