FURNITURE / Tables / Tea table 8849397

nr 884 9397

TEA TABLE

mahogany, diameter: 76, height: 72, wear, damages.

Mahogny, diameter: 76, höjd: 72

Condition: slitage, skador

600

SEK 500

Monday Mars 31 2014
at 20:12:21