MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Case 9344583
*
nr 934 4583
CASE
19th century, length: 40, width: 27, height: 24,
1800-tal, längd: 40, djup: 27, höjd: 24
Estimate:
500
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday January 12 2015
at 21:03:52
- Bid history
Time
Bidder
Bid
10/1 12:50:13
1
100 kr
11/1 06:26:39
2
250 kr
12/1 20:56:38
3
200 kr
12/1 20:56:38
2
250 kr (Robot)
12/1 20:58:52
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skrin
-
3043 DOORSTOP
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Cast iron, ekollon, Sve..//
Present: SEK 800
Auction ends
in two days
3 juni at 19:52
-
3408 Fodral till tä..
Svenskt Tenn, Sweden, "The world is a book", 1993...//
Present: SEK 800
Auction ends
in two days
3 juni at 20:00
-
9322 LACQUER CASE
Japan, painted, delvist förgyllt, length. Length: ..//
Present: SEK 350
Auction ends
in two days
3 juni at 19:47
-
3221 FOUNTAIN PEN
Mont Blanc. Length: 12 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
3 juni at 18:16
-
3286 SAMI CRAFT
10 del ca, Kåsor Väskor,
Present: SEK 1100
Auction ends
in two days
3 juni at 19:11
-
3287 LAPPISH KNIFE
med mera, 3 pcs. Hornarbeten. Length: 4, 5-29 cm, ..//
Auction ends
in two days
3 juni at 18:25
*
CASE
Läs om budbetjänten
Read more about e-auktion
nr 934 4583
CASE
19th century, length: 40, width: 27, height: 24,
1800-tal, längd: 40, djup: 27, höjd: 24
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 300 |
Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
10/1 12:50:13 | 1 | 100 kr |
11/1 06:26:39 | 2 | 250 kr |
12/1 20:56:38 | 3 | 200 kr |
12/1 20:56:38 | 2 | 250 kr (Robot) |
12/1 20:58:52 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skrin
-
3043 DOORSTOP
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Cast iron, ekollon, Sve..//
Present: SEK 800
Auction ends
in two days
3 juni at 19:52 -
3408 Fodral till tä..
Svenskt Tenn, Sweden, "The world is a book", 1993...//
Present: SEK 800
Auction ends
in two days
3 juni at 20:00 -
9322 LACQUER CASE
Japan, painted, delvist förgyllt, length. Length: ..//
Present: SEK 350
Auction ends
in two days
3 juni at 19:47
-
3221 FOUNTAIN PEN
Mont Blanc. Length: 12 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
3 juni at 18:16 -
3286 SAMI CRAFT
10 del ca, Kåsor Väskor,
Present: SEK 1100
Auction ends
in two days
3 juni at 19:11 -
3287 LAPPISH KNIFE
med mera, 3 pcs. Hornarbeten. Length: 4, 5-29 cm, ..//
Auction ends
in two days
3 juni at 18:25