ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 15275088

nr 1527 5088

MIXED MEDIA

unidentified artist. Signerad 'MSE 1985', pannå, 68x48 cm, outer dimensions including frame: 78x57 cm,

Oidentifierad konstnär. Signerad och daterad MSE 1985, "Naturen börar somna" pannå, 68x48 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 78x57 cm

800

SEK 500

Monday Mars 13 2023
at 19:29:05

12/3 15:57:56 1      Vinnande bud