ART / Lithographs / Silkscreen 7832375
nr 783 2375
SILKSCREEN (F)
Anders Östelin, 56/125, subject size: 65x58,
Anders Östelin, 56/125, motivets mått: 65x58
300
SEK 100
Monday October 15 2012
at 17:42:10
13/10 12:51:48