ART / Lithographs / Litograph in colors 9963352
nr 996 3352
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), signed, onumrerad, subject: 16x12,
LITOGRAPH IN COLORS, Pierre Olofsson (1921-1996), signerad, onumrerad, motivet: 16x12
2000
SEK 1800
Monday November 23 2015
at 18:07:46
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson