MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Schackspel 3795569

nr 379 5569

Schackspel

Lenght: ()

inklusive pjäser, stenmassa, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 100

Monday September 26 2005
at 16:00:00

25/9 22:05:16 1      Vinnande bud
25/9 22:10:12 1      justering av budtak

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods