ART / Lithographs / Graphic art 14632213
nr 1463 2213
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. No signature, sheet: 39x29, 5, unframed,
GRAPHIC ART, Ej signerad, bladets mått: 39x29,5, oramat löst blad
600
SEK 150
Monday April 25 2022
at 18:43:04
23/4 11:28:25
100 kr
24/4 23:25:56
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe