ART / Oil paintings / Oil painting 16327146
nr 1632 7146
OIL PAINTING
Åke Rudolf Nisson. Signed, dated -69, self-portrait, ej ramad. Olja på duk på trå. Image dimensions: 19x25,
Åke Rudolf Nisson. Signerad, daterad -69, självporträtt, ej ramad. Olja på duk på trå. Bildmått: 19x25 cm, oramad
Monday July 15 2024
at 18:56:08