Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Colour etching 6903027



*

nr 690 3027


COLOUR ETCHING

signed, GÃ¥rdsmotiv, 55x76,


Signerad, GÃ¥rdsmotiv, 55x76


Estimate:

300

Auction date:

Monday April 4 2011
at 17:31:48


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar färgetsning grafik gårdsmotiv
  • 9183 ETCHING
    Hans Wigert (1932-2015), Sweden. Signed, numbered ..//
     

    Auction ends
    in a week
    2 feb at 19:07
  • 9024 ETCHING
    Italian artist, sigm EA. Image dimensions: 29x40 c..//
     

    Auction ends
    in a week
    2 feb at 20:07
  • 9020 Färgetning
    Julius Baltazar. Signed, numbered 5/30. Image dime..//
     

    Auction ends
    in a week
    2 feb at 18:14




Ladda ner broschyr