GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 15816169
nr 1581 6169
BOWL
Celadon, antique, Asia, Dia 17, height: 6 cm, wear, damages, missfärgningar.
Celadon, Antik, Asien, Dia 17, höjd: 6 cm
Condition: slitage, skador, missfärgningar
800
SEK 1700
Monday November 27 2023
at 19:43:29
800 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)
800 kr
800 kr (Robot)
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
BOWL
nr 1581 6169
BOWL
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 1700 |
Monday November 27 2023 |