ART / Misc. paintings / Giclée 14677003
nr 1467 7003
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Tony Warren (b. 1961), Sverige/USA. "Eldstad". Signed, numbered 34/100. Tryck på canvas. Image dimensions: 55x45 cm, sheet: 61x48 cm, unframed,
Gicléetryck, "Eldstad". Signerad, numrerad 34/100. Tryck på canvas. Bildmått: 55x45 cm, bladets mått: 61x48 cm, oramat löst blad
Tony Warren, Swedish painter born in Düsseldorf 1961.
300
Monday May 16 2022
at 18:51:50