ART / Lithographs / Litograph 7347495
nr 734 7495
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Carsten Engström (1941-2004), Tror vi det vi ser eller ser vi det vi tror, HC-upplaga, sign. Engström, subject size: 51x37,
LITOGRAPH (F), Carsten Engström (1941-2004), Tror vi det vi ser eller ser vi det vi tror, HC-upplaga, sign. Engström, motivets mått: 51x37
Carsten Engström, Swedish painter, born 1941, dead 2004.
300
SEK 100
Monday January 16 2012
at 18:23:37
16/1 00:35:34
Carsten Engström
Read more about Carsten Engström
Signe Persson-Melin (f. 1925)