FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Hatrack 14744157

nr 1474 4157

HATRACK

metal. Width: 131, wear, damages.

Metall. Bredd: 131

Condition: slitage, skador

SEK 400

Monday June 13 2022
at 20:22:12