KONST / Litografier / Grafiskt blad 16336455
nr 1633 6455
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 1/200, oramat löst blad. Gicléetryck. Bladets mått: 61x60 cm
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:02:25
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt