GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skål 3375227
nr 337 5227
Skål
+ 6st tallrikar, Svenskt Tenn, 50-tal (nagg9
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 november 2004
450 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
550 kr
600 kr
Firma Svenskt Tenn