ART / Lithographs / Litograph 9579116
nr 957 9116
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Gösta Werner (1909-1989), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Efter Taube, sheet: 31 x 23,
LITOGRAPH, Gösta Werner (1909-1989), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Efter Taube, bladets mått: 31 x 23
600
Monday April 27 2015
at 18:31:20
Gösta Werner
Read more about Gösta Werner