GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 11266039

nr 1126 6039

Kanna

+ burk med lock, bland annat Kina, höjd: 10-14

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 augusti 2017
kl 19:35:56