LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Lighting armature 16349062
nr 1634 9062
LIGHTING ARMATURE
1950s, mässing / plåtskärmar. Height: 30 ca, wear, damages.
1950-tal, mässing / plåtskärmar. Höjd: 30 ca
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday August 5 2024
at 18:51:56
2/8 08:06:33
300 kr
5/8 18:04:34
Mässing