KONST / Litografier / Litografi 10188329
nr 1018 8329
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Litografi, Dénes Perger (1934-2015), handkolorerad, 'Sommar i Kungsträdgården', signerad, motivet: 18x31
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:04:25
100 kr
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger
nr 1018 8329
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 15 februari 2016 |
Dénes Perger