KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17298173
nr 1729 8173
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Blandteknik, Veikko Aaltona (1910-1990), Finland, Signerad, 57x37 cm, yttermått inklusive ram: 91x68
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 19:37:57
5/10 16:11:45
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona