KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819009

nr 1481 9009

Lennart Börje Vestberg

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, oramad, 40x70 cm

Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 19:28:20

Lennart Börje Vestberg

Läs mer om Lennart Börje Vestberg