MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Miscellaneous 6743111

nr 674 3111

MISCELLANEOUS

3 pcs, varav 1st signerad Lalique+ 1par tidigt 1800-tal, height: 5-10,

3 delar, varav 1st signerad Lalique+ 1par tidigt 1800-tal, höjd: 5-10

100

SEK 350

Monday December 20 2010
at 19:21:40