MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Miscellaneous 6743111
nr 674 3111
MISCELLANEOUS
3 pcs, varav 1st signerad Lalique+ 1par tidigt 1800-tal, height: 5-10,
3 delar, varav 1st signerad Lalique+ 1par tidigt 1800-tal, höjd: 5-10
100
SEK 350
Monday December 20 2010
at 19:21:40
100 kr
300 kr
200 kr