FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8838676

nr 883 8676

ARMCHAIR

1950s/1960s, wear, damages.

50/60-tal

Condition: slitage, skador

SEK 400

Monday Mars 24 2014
at 20:27:36