FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8838676
nr 883 8676
ARMCHAIR
1950s/1960s, wear, damages.
50/60-tal
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday Mars 24 2014
at 20:27:36
150 kr
200 kr
350 kr