SILVER & METAL / Silver / Pokal 3853640
nr 385 3640
Pokal
Lenght: ()
med lock, 1800-tal, Nysilver, höjd. 48 (skada)
100
SEK 250
Monday November 7 2005
at 16:00:00
200 kr
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Pokal
nr 385 3640
Pokal
Lenght: ()
| Estimate: | 100 |
| Sold: | SEK 250 |
Monday November 7 2005 |