FURNITURE / Chairs and Stools / Biografstolar 15936281
nr 1593 6281
Biografstolar
one pair, monterade på träskiva, Rad 7 no 165 & 175. Length: 130 cm, wear, damages.
Ett par, monterade på träskiva, Rad 7 no 165 & 175. Längd: 130 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 500
Monday January 29 2024
at 19:59:59
29/1 18:12:41