MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bust 10559429
nr 1055 9429
BUST
2 pcs, plaster, height: 21-45, wear, damages.
2 st, Gips, höjd: 21-45
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday September 12 2016
at 18:11:41
350 kr