ART / Oil paintings / Oil painting 6627470
nr 662 7470
OIL PAINTING (F)
signed, ostronätande munk, 38x43, damaged canvas.
signerad, ostronätande munk, 38x43
Condition: dukskador
100
SEK 300
Monday October 18 2010
at 17:57:43
150 kr
200 kr
250 kr