KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088064

nr 1408 8064

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, -43. Olja på pannå, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 44x36cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 juli 2021
kl 20:49:47

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman