ART / Oil paintings / Oil painting 15758499
nr 1575 8499
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Jdensen, 1918. Motiv från Skåne. Oil on canvas, 16x30 cm, outer dimensions including frame: 28x43,
Oidentifierad konstnär. Signerad Jensen, 1918. Motiv från Skåne. Olja på duk, 16x30 cm, yttermått inklusive ram: 28x43 cm
SEK 450
Monday October 30 2023
at 20:32:34
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr