ART / Oil paintings / Oil painting 11695014
nr 1169 5014
OIL PAINTING
Lennart Segerstråle (1892-1975), Finland. Förlaga till målning i Lunds Rådhus, signed and dated 1966-67, olja på duk, 94x176 cm,
Lennart Segerstråle (1892-1975), Finland. Förlaga till målning i Lunds Rådhus, signerad och daterad 1966-67, olja på duk, 94x176 cm
20000
SEK 15000
Thursday Mars 15 2018
at 08:28:38