KONST / Litografier / Färglitografi 14688455
nr 1468 8455
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 76/290. Färglitografi. Bladets mått: 84x60, yttermått inklusive ram: 98x74 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:57:34
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)