ART / Lithographs / Kolorerad litografi 14749110
nr 1474 9110
Kolorerad litografi
unidentified artist. No signature, 20th century, 60x73cm, outer dimensions including frame: 73x86cm, wear, damages.
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1900-tal, 60x73cm, yttermått inklusive ram: 73x86cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday June 13 2022
at 19:05:40
7/6 06:12:29