KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824301

nr 1382 4301

Herman Lindqvist, Stuga. Signerad, daterad -92. Olja på duk, 29x43, yttermått inklusive ram: 44x59 cm

Kondition: slitage, skador, krackeleringar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:41:48

1/3 14:54:09 1      Vinnande bud