KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14687069

nr 1468 7069

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 83x117 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:17:19

23/5 16:57:32 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson